همایش بزرگ مداحان و مدیران هیئات مذهبی در کرمانشاه / تصویر

بسیج مداحان: همایش بزرگ مداحان و مدیران هیئات مذهبی ،روز جمعه 9 مهر ماه ساعت 16 با حضور مداحان و مدیران هیئات مذهبی و شعرای آیینی در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،همایش مداحان و مدیران هیئات مذهبی و شعرای آئینی قبل از محرم (روز قشر) این سازمان در روز جمعه مورخ 95/7/9  ساعت 16 در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه برگزار گردید .

این همایش رأس ساعت 16 با تلاوت کلام الله مجید توسط یکی از قاریان مطرح استان آغاز و سپس مسئول جدید سازمان بسیج مداحان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برادر مصطفی توکلی ضمن خیر مقدم مطالبی را پیرامون ایام محرم  به مداحان بیان نمودند .

و پس از آن شعرهمخوانی که توسط سازمان بسیج مداحان تهیه شده بود توسط مداح  اهل بیت (ع) برادر حسین عزیزی تک خوانی و همه مداحان بصورت جمع خوانی اجراء گردید .

درادامه دکتر رضا مقدم مدیر کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی کشور طی سخنانی در خصوص آسیب های مداحی و هیئت های مذهبی سخنرانی کردند .

و در پایان آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه توصیه هایی به مداحان و شعرا و مدیران هیئت های مذهبی نمودند و این مراسم با نماز جماعت مغرب و عشا و صرف شام به پایان رسید .

انتهای پیام /

خبرهای تازه