پنجمین جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان استان کرمانشاه / گزارش تصویری

بسیج مداحان: پنجمین جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان استان کرمانشاه روز یکشنبه 2 آبان ماه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، پنجمین جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان استان کرمانشاه روز یکشنبه 2 آبان ماه ساعت 19:30 با حضور اعضای شورای قشر در سالن جلسات سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد .

در این جلسه جناب سرگرد مصطفی توکلی سرپرست سازمان بسیج مداحان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه در خصوص جایگاه منزلت و رسالت والای مداحی و ستایشگران اهل بیت (علیهم السلام ) مطالبی را عنوان و گفتند ما به دنبال مداحان و ذاکرانی هستیم که اشرافیت بر مسائل مهم روز داشته ضمن روشنگری اذهان مستمعین نسبت به اتفاقات کشور و کشور های همسایه نکاتی را بیان داشتند.

و پس از آن حاج محمد تقی مقدسی رئیس شورای هیئات مذهبی استان مطالبی در خصوص اجتماع اربعین حسینی بیان نمودند.

در ادامه حاج احسان معراجی نماینده بنیاد دعبل در استان اعلام کرد بنیاد دعبل خزاعی علاوه بر خدمات بیمه ایی مدتی است که با بهره گیری ازتجارب ارزنده اساتید بزرگی همچون جناب دکتر سنگری در زمینه های علمی و پژوهشی ورود پیدا کرده که لازم است مداحان عزیز به این امر توجه نمایند و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند .

و در پایان جلسه ضمن ارائه گزارش مداحان در دهه محرم و بهره گیری از نظرات آنها ،با لوح تقدیر و هدیه از زحمات مسئول سابق سازمان بسیج مداحان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) جناب سرهنگ خوش اخلاق قدر دانی شد.

انتهای پیام/

 

خبرهای تازه