تسلیت/تصویر

تسلیت به مناسبت فرار رسیدن ایام فاطمیه/تصویر

بسیج مداحان: به مناسبت فرار رسیدن ایام فاطمیه سازمان بسیج پیامی تسلیتی صادر نمود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،

سلام برتو ای پاره تن رسول خدا سلام بر تو ای خلاصه جمال خداوند سلام بر تو ای ملائک ،هنوز ذکرشان را بانام تو متبرک می کنند .سلام برتو که چشمه ها ،نام زلال تو را آواز می خوانند .سلام برتو که گلها ،شکفتن را از تو آموختنه اند و پرستوها پرواز را سلام برتو که تمام خاک ،از شرق تا غرب بارگاه توست سلام بر تو که آفتاب را در دروازه آینه به وسعت آسمان تکثیر کردی سلام بر تو که نام خدا را با دروازه قلم بر لوح خاک نوشتی سلام بر تو که دروازه رود بی کران را تا کرانه ابدیت روانه کردی  سلام بر تو ،بانویی که در حمایت از مرد ترین مرد تاریخ،شهادت را مردانه به جان خرید. سلام بر تو ،مادری که قهرمان کربلا را در دامان مهرش پرورش داد و سلام برتو بانویی که نامش تا همیشه برتارک تاریخ می درخشد....

امروز رحیل رحلت،گوهر گران سنگی را از صدف حیات به معراج رسانیده است و عاشقان و شیفتگان جوهر قدسیه را به سوگ نشانده است و نخل ارداتمندان ودر دشت دوستدارانش به بار آمده است.

درود خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب و همکلام با برترین آنان و حامل علم خدا یعنی جبرئیل امین بود .

درود بیکران خداوند بر فاطمه (س)که بهجت قلب و نور چشم رسول خدا(ص)و عزیزترین انسان هادر پیشگاه اوبود ،وجودی که نور پیامبر (ص)سراسر اورا احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود.

"السلام علیک یا فاطمه بنت رسول الله و رحمه الله و برکاته"

خبرهای تازه